Laseroterapia w stomatologii i medycynie estetycznej

Laseroterapia w stomatologii i medycynie estetycznej

Od Nowego Roku 2023 w naszym gabinecie będą dostępne nowe procedury lecznicze

Terapie za pomocą osocza bogato-płytkowego: PRF, ATR, PRP-LCC

Osocze bogato-płytkowe stymuluje komórki skóry do bardziej efektywnej pracy. W wyniku tej stymulacji dochodzi do zwiększonej produkcji nowego kolagenu i elastyny oraz nowych naczyń krwionośnych. Stymulowane są procesy regeneracyjne.  Skóra staje się bardziej odżywiona, uzyskuje promienny, zdrowy wygląd, poprawia się jej gęstość i elastyczność.

Za pomocą osocza możemy zahamować wypadanie włosów i stymulować ,,leniwe” mieszki włosowe do zwiększenia aktywności.

Technika mezoterapii osoczem wspomaga zabiegi laserowe. Przyspiesza regenerację , poprawia gojenie tkanek.

źródło: https://innmedis.pl

 

Laseroterapia w medycynie estetyczej i stomatologii

Laseroterapia w stomatologii ABC Stomatologii Laserowej cz. 1 | DentalExperts | Gdańsk

Fotona LightWalker AT-S jest to platforma łącząca dwa efektywne w stomatologii lasery Er:YAG (2940nm) i Nd:YAG (1064nm), zapewniając szeroki zakres zabiegów na tkankach twardych oraz miękkich. Niemal wszystkie zabiegi można wykonać za pomocą wysoce absorbowanej długości fali lasera Er:YAG bądź przy wykorzystaniu głęboko penetrującej długości lasera Nd:YAG. Wydajna platforma laserowa pozwala na wykonywanie precyzyjnych, bezpiecznych oraz wysoce skutecznych procedur z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej.

Koncepcja leczenia TwinLightTM, wykorzystuje dwie długości fal lasera w jednej terapii. Laser Nd:YAG ze względu na głęboką penetrację oraz wysokie właściwości bakteriobójcze i biomodulacyjne doskonale sprawdza się w głębokiej dezynfekcji oraz koagulacji. Natomiast laser Er:YAG jest niespotykanie wydajny w ablacji zarówno tkanek twardych, jak i miękkich. Razem pozwalają osiągać zamierzone wyniki terapeutyczne, przy minimalnej inwazyjności zabiegowej.

 

źródłohttp://fotona.pl

Laserowy lifting FOTONA 4D

Fotona 4D to mistrz laserowego odmładzania. Najbogatsze połączenie czterech laserowych procedur w jednym zabiegu. Idealne rozwiązanie dla aktywnych i wymagających pacjentów, którzy oczekują kompaktowych usług, rozwiązujących wiele problemów podczas jednej wizyty. Znakiem rozpoznawczym FOTONY 4D jest unikatowy ENDOLIFTING, czyli lifting wykonywany od wnętrza jamy ustnej. Daje efekt ujędrnienia i napięcia skóry, a przy tym wypełnienia bruzd i zmarszczek – bez zastosowania wypełniaczy.

Dla kogo lifting laserowy? Jak działa?

Lifting laserowy polecany jest dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć efekt gładkiej, pełnej blasku skóry, bez zmarszczek i bruzd. Zabieg zagęszcza tkanki, niweluje wiotkość skóry i unosi rysy twarzy. Jest wskazany dla osób z tzw. chomikami, rozmytym owalem, drugim podbródkiem, ale także z bruzdami nosowo-wargowymi i innymi zmarszczkami grawitacyjnymi na twarzy, szyi i dekolcie. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają skutecznych, ale nieinwazyjnych zabiegów odmładzających. Także dla osób, które planują zabiegi z wypełniaczami i chcą przygotować skórę, by była dobrej jakości lub zmniejszyć ilość podanego potem kwasu hialuronowego. Lifting laserowy rekomenduje się jako zabieg ujędrniający dla osób korzystających z wypełniaczy. Wykonuje się go wtedy przed kolejnymi iniekcjami, aby zadziałać regenerująco i napinająco na skórę. Kolejną grupę, która docenia efekty FOTONY 4D, stanowią osoby, u których obok wiotczenia i utraty jędrności skóry, występują niedoskonałości, rozszerzone pory, powierzchniowe przebarwienia np. pozapalne, itp. Jedna z procedur koncentruje się bowiem na wygładzeniu i wyrównaniu kolorytu naskórka.

Bema 6a

68-100 Żagań

Zapytaj o termin

kontakt@stomprot.pl

Godziny otwarcia:

Pn:        09:00 - 15:30

Wt - Pt: 13:00 - 18:00

UWAGA

Gabinet nieczynny do 2 sierpnia 2023