Blog

Szkolenie z fotobiomodulacji i fotoaktywnej dezynfekcji

W dniu w ostatni dzień sierpnia 2019 wzięliśmy udział w ciekawym szkoleniu z fotobiomodulacji i fotoaktywnej dezynfekcji, które odbyło się w Warszawie.

Szkolenie poprowadzili Dr Arun Darbar oraz Dr Rita Darbar, którzy są znanymi i cenionymi na świecie specjalistami z dziedziny  stomatologii laserowej i estetycznej oraz ortodoncji.

Poruszane tematy to:

  1. Kliniczne korzyści zastosowania laserowej fotobiomodulacji w stomatologii. Podstawy laserowej fotobiomodulacji i mechanizm jej działania.
  2. Koncepcja leczenia dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego i terapii przeciwbólowej w obrębie twarzy, zapalenia błony śluzowej w stomatologii.
  3. Ortodoncja, regeneracja neurosensoryczna i leczenie ran.
  4. Periodontologia i implantologia. Diagnostyka antybakteryjna terapia. Fotodynamiczna – PAD.

Witamy na naszej stronie

Chcielibyśmy powitać wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową. Zachęcamy do zapoznania się z nami oraz zakresem naszych usług. W naszej galerii znajdziecie Państwo zdjęcia naszego gabinetu, jak również efektów naszej pracy. Z czasem zdjęć tych będzie przybywać.

W strefie pacjenta możesz poznać dokładniej różne aspekty stomatologii korzystając z Bazy wiedzy, która się tam znajduje.

Dla naszych Pacjentów stworzyliśmy również formularz, w którym można podzielić się z nami opinią na temat naszych usług. Dzięki niemu będziemy mieli możliwość, aby dowiedzieć się, co o naszych usługach sądzą nasi Pacjenci, a także na ich podstawie będziemy wyciągać wnioski, które pomogą w stałym podnoszeniu jakości.

Pozdrawiamy,

Zespół STOMPROT

Bema 6a

68-100 Żagań

Zapytaj o termin

kontakt@stomprot.pl

Godziny otwarcia:

Pn:        09:00 - 15:30

Wt - Pt: 13:00 - 18:00